+90 212 875 34 63      bilgi@kavidanismanlik.com         | Teklif İste | Sıkça Sorulan Sorular |

Covid19 Güvenli Üretim Belgesi

Güvenli Tesis Belgesi ; Tse Covid-19 Güvenli Üretim Güvenli Hizmet Belgesi

İşletmeniz Güvenli Tesis covid-19 salgınla mücadele konusunda tse standartlarına sahip mi ?

Tse Covid-19 Güvenli Üretim ve Güvenli Hizmet Belgesi Konusunda Alanında uzman personelimizle firmanızda gerekli standartların uygulanması hususunda güvenli tesis belgelendirme çalışmalarında sizlerin yanındayız.

Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi güvenli tesis belgesi ; Covid-19 salgına karşı risklerle mücadele konusunda gerekli hizmet ve desteği tarafınıza sağlamaktayız. İşletmenizde Tse Güvenli Üretim ve Güvenli Hizmet Belgesi Hususunda tüm standartların uygulanması ; enfeksiyon önleme ve kontrol planlarının hazırlanması , temizleme veya santitasyon program uygulamaları ; ve devamında prosedürlerin hem pratikte hemde teorikte uygulanması adına ; Tse Güvenli Üretim ve Güvenli Hizmet Sertifikasına sahip olmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Güvenli üretim ; güvenli tesis Tse Güvenli Hizmet Belgesine Kimler Başvuruda bulunabilir ?

Yükleniciler ; dış servis hizmet sunucuları , üretim yapan tüm işletmeler , Restoran ve yemekhaneler , ofisler , kısacası tüm hizmet veren işletmeler tse güvenli hizmet ; tse güvenli üretim belgesine başvuruda bulunabilirler. yapılan düzenlemeler ve denetlemeler sonrasında güvenli üretim belgesine sahip işletmeler ; kurumsallaşma süreçlerine bir adım önde devam edebilirler.

Tse Güvenli Hizmet Belgesi gerekli evraklar , Tse Güvenli üretim / hizmet belgesi için uygulanacak prosedürler , denetim şartları için uzmanımıza danışabilirsiniz.