+90 212 875 34 63      bilgi@kavidanismanlik.com         | Teklif İste | Sıkça Sorulan Sorular |

Ecovadis Belgesi

ECOVADİS ULUSLARARSI DERECELENDİRME KURULUŞU İLE KURUMSALLIKTA BİR ADIM DAHA ÖNDE !

Binlerce şirket sürdürülebirlik için ortak bir platformda buluşuyor. Ecovadis Derecelendirmesi için sizde yerinizi alın

Ecovadis uzman ekibi sürdürülebilirlik alanında profesyonel hizmet çözümleri ile elli den fazla ülkeden altıyüzelli kişiden fazla uzmandan oluşmaktadır. Ecodavis puan Kartları yüzaltmış ülkede sosyal çevresel riskler hakkında bilgi sağlar.Dünyanın bir numaralı en üst düzey firmalarına liderliklerini koruyabilme ve sürdürülebilirliklerini değerlendirebilme anlamında performansların geliştirilmesine katkı sağlıyor yenilikçilik katıyor büyümeyi ise hızlandırıyor.

Ecodavis sürdürülebilirlik için altı temel ilkeye değer veriyor. Enerji tüketimini azaltmak , müşterilere bağlı kalmak , takım çalışması içerisinde olmak , güven sağlamak ve başarı odaklı çalışmalar bunlardan sadece birkaçıdır.

Ecovadis nedir ? Ecovadis    ister büyük  veya ister  ölçekli  , Kamu  işletmesi  veya özel işletmeleriniz   için Evrensel tek  sürdürülebilirlik derecelendirmesi sağlamaktadır. Kavi Danışmanlık Hizmetleri uzman ekibiyle Ecovadis platformunda en iyi dereceyi alabilmeniz için sizlerin yanında. Ecovadis hakkında detaylı bilgi almak ve kurumsallıkta bir adım önde Ecovadis sürdürülebilirlik platformunda yerinizi almak için lütfen bizlere ulaşın.