+90 212 875 34 63      bilgi@kavidanismanlik.com         | Teklif İste | Sıkça Sorulan Sorular |

Fda Belgesi

FDA ; US Food and Drug Administration ; Amerika Birleşik Devletlerine  ihraç  edilecek olan  gıda , ilaç ,   radyosyan yayan cihazlar , kozmetik ürünler   ve tıbbi cihaz  gibi ürünlerin toplum sağlığı güvenliğinin sağlanması amacıyla kayıt altına alınmasıdır.

US Food and Drug Administration  Fda  Amerika da toplum sağlığını izleyen bir kuruluştur. Kavi Danışmanlık tarafından fda kayıt işlemleriniz en kısa zamanda tamamlanır.

Amerika Birleşik Devletlerine  girşi yapılacak olan yabancı her tür gıda ilaç kozmetik tıbbi cihaz GİBİ Ürünlerin fda kayıtlarının tamamlanması yasal bir zorunluluktur. Aksi halde bu ürünlerin ihracı Amerika Birleşik Devletlerine girişi Amerika tarafından  engellenmektedir. Gıda ürünlerinde fda belgesi ; gıda alanında fda hizmetleri için lütfen bize ulaşınız.

Fda Kayıt Hizmetleri Türkiye Temsilcilik konusunda lütfen bize danışınız.

Fda kayıt ücret ve harçları için Kavi Danışmanlık uzmanlarından güncel harç bilgisi istiyebilirsiniz.

Fda kayıt edilesmi gereken ürünler neler dir ? fda ya hangi ürünler kayıt edilmelidir ?

İlaçlar fda kaydı ; ilaç fda kayıt harçları

Tıbbi cihazlar fda kaydı ; tıbbi cihaz çeşitleri fda kayıt harçları

Radyasyon Yayan Ürünler fda kaydı

Aşılar, Kan ve Biyoloji fda kaydı ; aşı fda kaydı ; aşı fda kayıt harcı

Hayvan ve Veterinerlik fda kaydı ; hayvan ürünleri fda kayıt harcı , veterinerlik fda kayıt harcı

Makyaj malzemeleri fda kaydı

Tütün ürünleri fda kaydı ; tütün ürünleri fda kayıt harcı

kozmetik ürünler fda kaydı ; kozmetik ürün fda kayıt harcı

Fda kayıt işlemi  , tıbbi malzemler , ilaç , kozmetik ürünler , yiyecek içecek ve takviye gıdalara uygulanmaktadır. Fda tıbbi cihazların , tıbbi ürünlerin , kozmetik ürünlerin etiketlerini  inceleyip izlemektedir.

İthal edilecek olan gıda ürünleri öncesinde FDA  Amerikan Gıda ve İlaç Dairesine Bildirilmelidir.Gıda fda belgesi ; konserve ürünler fda kaydı ve fermente ürünler fda kayıt harçları için gerekli evraklar için lütfen bize ulaşın.

Asitlendirilmiş gıdalar için ; Fda sicil kaydı FDC kaydı gerçekletirilmelidir.gıda ürünlerinde fda kaydı adımları ve gıda ürünlerinde fda kayıt süreçleri ; salça fda kaydı , makarna fda kaydı, gıda toptancıları fda kaydı, konserve fda kaydı , bitkisel yağlar fda kaydı , fast food fda kaydı , trans yağlar fda kaydı , asitli gıda turşu fda kaydı ; baklava şekerli ürünler fda kaydı ; süt ürünleri fda kayıt işlemleri , peynir fda kaydı , için lütfen bize ulaşınız.

Fda  Amerikan Gıda ve İlaç Dairesine başvurusu yapılmayan ürünlere ; Amerika Birleşik Devletleri  limanında el konulmakta  ; ve fda kaydı tamamlanmayan ürünlerin ülkeye girişlerine izin verilmemektedir. ilaç ve daire başkanlığı fda kaydı , ilaç fda kaydı gerekli evraklar ,fda kaydı ; fda 510 k ; fda 5510 k için lütfen bize ulaşınız.

Firmanızın  Fda  Amerikan Gıda ve İlaç Dairesine yapılan  başvurularda ;   FDA Belgesi , Fda kayıt işlemlerini sağlama sürecinde profesyonel anlamda yanınızdayız.fda kaydı 510k islemleri süreç bilgileri ; fda 5510k kayıt için gerekli evraklar için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

(fda 510k) ; fda 5510 k ; fda 510(k) FDA kaydı için gerekli evraklar ve fda başvuru süreci için bizlere ulaşabilirsiniz. +90 507 331 01 52

Fda Kayıt , Fda Belgesi , Fda , Amerika ihracat ta alınması gerekeb belgeler , Amerika Gıda ihracatı için Fda belgesi , Amerika Tıbbi Cihaz  Fda belgesi , Amerika ilaç ihracat Fda Kayıt ,  Fda kaydı yapan firmalar ,fda kayıt yapan danışman firmalar , kavi danışmanlık fda kayıt işlemi , Fda belgesi kavi Danışmanlık , fda gıda sicil kaydı , tıbbi ürün fda kayıt , tıbbi cihaz fda kayıt , fda belgesi nereden temin edilir , fda danışmanlık , örnek fda belgesi , Fda registration , Fda kayıt için gerekli belgeler nelerdir , İstanbul fda , türkiye fda

.