Kimyasal Danışmanlık

kimyasal

Kimyasal sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için ürünlerinin güvenliği ve uygunluğunu sağlamak son derece önemlidir. Bu süreçte doğru belgelendirme ve danışmanlık hizmetleri işletmelere önemli bir rekabet avantajı sağlar. İşte bu noktada Kavi Danışmanlık, uzman kadrosu ve geniş hizmet yelpazesiyle işletmelere güvenilir bir partner olarak hizmet vermektedir.

MSDS FORMU (Malzeme Güvenlik Veri Formu), kimyasal ürünlerin bileşenleri, tehlikeleri ve güvenli kullanım talimatlarını içeren kritik bir belgedir. GENİŞLETİLMİŞ GÜVENLİK BİLGİ FORMU ise ürünlerin daha detaylı bir şekilde incelenmesini sağlar. Avrupa Birliği’nde ve Birleşik Krallık’ta kimyasal maddelerin kaydedilmesi için gereken EU REACH KAYDI ve UK REACH KAYDI süreçlerinde işletmelere rehberlik ediyoruz. Türkiye’de ise KKDIK KİMYASALLARIN KAYDI konusunda uzman kadromuzla destek sağlıyoruz.

Kozmetik ürünlerin piyasaya sürülmesi için gerekli olan KOZMETİK ÜTS BİLDİRİMİ ve KOZMETİK SORUMLU TEKNİK ELEMAN HİZMETİ gibi prosedürlerde de işletmelere yardımcı oluyoruz. Ayrıca, biyosidal ürünlerin ruhsatlandırılması ve risk analizi gibi kritik adımlarda da Kavi Danışmanlık olarak yanınızdayız.

Ürünlerin uluslararası düzeyde izlenebilirliğini sağlamak için UFI KODU PCN DOSYASI hazırlama ve yönetme konusunda uzmanız. UTS KAYDI (Ürün Takip Sistemi Kaydı) sürecinde işletmelere rehberlik ediyor, güvenilir ve etkin bir şekilde kayıt işlemlerini yönetiyoruz. Ayrıca, MARUZ KALMA SENARYOSU ve BAZI ZARARLI KİMYASALLARIN İHRACATI gibi süreçlerde işletmelere destek sunuyoruz.

PERFORMANS BEYANI, DOP BELGESİ, ÖBK BİLDİRİMİ, TSCA BELGESİ ve SERBEST SATIŞ SERTİFİKASI gibi belgelerin hazırlanması konusunda da Kavi Danışmanlık olarak size güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimiz bizimle çalışarak yasal düzenlemelere uyum sağlamak konusunda endişe duymadan işlerine odaklanabilirler.

Kavi Danışmanlık, müşterilerine sunduğu güvenilir ve profesyonel hizmetlerle kimyasal ürünlerin güvenliği ve uygunluğu konusunda destek sağlar. İşletmelerin rekabet avantajı elde etmelerine ve başarılı bir şekilde faaliyet göstermelerine yardımcı oluruz. Bize güvenin, işletmenizin kimyasal düzenlemelere uyumlu ve güvenli bir şekilde faaliyet göstermesini sağlayalım

HİZMETLERİMİZ

Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
Kavi Danışmnlık
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?