Serbest Satış Sertifikası

Turkey serbest satış sertifikası

Sadece Türkiye’de yerleşik ve tescilli kozmetik firmaları Türkiye sınırları içinde üretilen kozmetik ürünler için ücretsiz satış sertifikası alabilir.

Serbest satış belgesi talep edilen kozmetik ürünler, kozmetik ürün olarak beyan edilmelidir.

Talep edilen sertifika kurum tarafından düzenlenir ve ıslak imza ve mühür işlemlerinden sonra elektronik imzalı bir ön yazı ile kayıtlı şirket adresine gönderilir.

Serbest Satış Belgesi talebiniz gerekli niteliklere sahip profesyonel ekibimiz tarafından karşılanmaktadır.

S.S.S ; İthal ürünler için gerekli olan “Sağlık medikal kozmetik /Serbest Satış Belgesi” menşe ülkenin yetkili kurumlarınca onaylanmalıdır. Ürünlerin ilgili ülkede serbestçe satıldığını, firma tarafından üretildiğini, sağlığa zararlı olmadığını ve ihraç edildiğini beyan eden bir belgedir.

SERBEST SATIŞ SERTİFİKASI İÇİN GEREKL BELGELER NELERDİR ? serbest satış sertifikası hangi avantajları sağlamaktadır, serbest satış sertifikasının ihracata olan etkisi , hangi ürünler için serbest satış sertifikası düzenlenir, serbest satış sertifikası için üretici olma zorunluluğu mevcut mudur ? gerekli tüm bilgilendirme ve serbest satış sertifikası hakkında profesyonel çözümler için ; uzmanlarımıza danışabilirsiniz , kozmetik serbest satış sertifikası , deterjan serbest satış sertifikası , tıbbi cihaz serbest satış sertifikası , ürün serbest satış sertifikası , türkiye serbest satış sertifikası kavi danışmanlık

Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
Kavi Danışmnlık
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?