Iso 15593 Gıda Paketleme ve Gıda Ambalaj Belgesi

Iso En 15593 Belgesi ; Gıda Paketleme ve Ambalaj Kalite Yönetim Sistemi Belgesi Kavi

KOZMETİK , KİMYASAL , MEDİKAL , BİYOSİDAL ÜRÜN DANIŞMANLIĞI

Üretilen gıdaların kalitesi önemli olduğu kadar ; ambalajlarının da sağlık ve hijyen koşullarına uyması çok önem arz etmektedir.En 15593 kapsamında üretilen gıda ambalajları ; sağlığımızı tehdit etmemekle birlikte ; Gıda güvenliği yönetim sistemi kadar ; ambalaj üretimi yönetim sistemi de bizler için önemlidir.

Kavi Danışmanlık olarak Gıda paketleme ambalajlarınızın EN 15593 kapsamında belgelendirme teknik dosya hazırlama süreçlerinizi en hızlı ve profesyonel şekilde yönetiyoruz.EN 15593 Yönetim sistemi kurulması aşamaları için uzmanlarımızdan destek alabilir siniz.

En 15593 yönetim sistemi ; gıda güvenliği kapsamında oldukça önem arz etmektedir.Gıda güvenliği hijyen koşullarına göre gıdaların saklandıkları ambajların bazı kurallara uygun üretilmesi bu sistemin bir parçasıdır. EN 15593 Kapsamında gıda ambalaj kimlik kartı ; gıda ambalajı içerisinde ki gıdaların üretim yeri ; son kulanım tarihi , gıdanın üretim tarihi gibi bilgiler yer almalıdır.Gıda ürününe ait tüm sertifika bilgileri ambalajın üzerine iliştirilir. Bu sertifikalar gıdalara ait gıda helal belgesi ,gıda hijyen belgesi ,Ifs gıda gibi bilgiler yer almaktadır. Gıda ambalajı belirli standartlara göre üretildiğinde içerisinde bulunan yiyecekler ; ömrünü ve tazeliğini korumaktadır. Hijyen koşulları açısından en 15593 standartları kaçınılmaz bir sonuçtur.Gıda belgelendirme sistemleri gibi ; ambalaj standartları da bir o kadar önem arz etmektedir.

Çevreye duyarlı gıda ambalajları üretimi ; kalabalıklaşan toplumlar için oldukça sağlıklı bir yöntemdir. şimdi sağlığımızı korumak ve sonrasında gelecek nesillere atık bırakmamak adına gıda ambalaj yönetim sistemine ihtiyacımız vardır.

Gıda paketleme ve ambalaj yönetim sistemi Iso EN 15593 İçin lütfen uzmanlarımıza danışın ; ıso en 15593 konusunda gerekli standart ve bilgilendirme için lütfen bizi aramaktan çekimnmeyin. Uzmanlarımız her türlü soru ve sorunlarınızı sizin için cevaplayacaklardır.

EN ISO 15593 gıda paketleme yönetim sistemi standartları hakkında ; bulaşma kaynakları , fabrika gereklilikleri , gıda tehlike analizi , gıda risk değerlendirmesi , fabrikalarda bulunan harici alan ve tesisler , personellerin iş kıyafetleri , personellerin şahsi eşyaları , fabrikanın ekipmanları ve fabrikanın bulunduğu bina özellikleri , fiziksel kimyasal ve biyolojik bulaşmalar ,İnsan kaynakları yönetimi , personel tuvaletleri ve personele ait dolaplar , hijyen iç denetimleri , bir sistem dahilinde yönetilmektedir.

Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
Kavi Danışmnlık
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?