FSC BELGESİ

Control Union Certifications ;

Orman İdare Konseyi  FSC

FSC etiketli orman ürünleri , bir üründe fsc etiketi var ise  etiketi varsa , bu ürün güvenli koşul ve şartlarda üretilmiş anlamına gelmektedir.

Fsc standartları ; ormanları koruma , yaşadığımız çevreye zarar vermeden , tüketicilere ürünü ulaştırmayı sağlar , doğa ve çevre gelecek nesillerimiz için bırakabileceğimiz en güzel armağandır. Tüketim koşullarında,  ihtiyaç olan ürünlere ulaşırken , var olan kaynakları yok etmeden tüm bunları yerine getirebilmek için fsc sertifikası gerekliliklerine uyalım.

Fsc sistemi ; tüketici ve şirketlerin , iyi yönetilen ormanlardan   veya geri dönüştürülen malzemelerden , elde edilen kaynaklar ile  yapılmış odun, kağıt ve diğer orman ürünlerinin   kullanmasına, satın almasına ve olanak tanımaktadır.

Orman yönetimi sertifikası , fsc , sürdürülebilir bir gelecek için önem arz etmektedir. Uygun olmayan , duyarsız , orman yönetimi doğaya , çevreye ve  içinde yaşayan canlılara zarar verir. Toplumların  bu konuda daha bilinçli olması sağlanmakta ; üreticilerin bu konudaki hususlara hassasiyetle yaklaşımı ,  yaşanabilir bir dünya için büyük bir değer katmaktadır. Etkisiz orman yönetimi ; ekonomik olarak da zarar vermektedir. Fsc orman yönetimi , insanları ve tüketicileri biliçlendiriyor.

Kaynaklarımızı düzgün israfa yol açmadan kullanmamızı sağlıyor.

Kereste ve orman ürünlerini artık sertifikalı ormanlardan ; temin ediyoruz.

Ormanların yönetilmesindeki birincil amaç , çevre için iyileştirmede bulunmak , Küresel sorunları ortadan kaldırmak , fosil yakıtların daha az kullanılması ile karbondioksit salınmasını daha az seviyelere indirgemek , Sera gazı salınımlarını daha da azaltmak , ormanların sürdürülebilir olmasını sağlamaktır.

Fsc belgesi , fsc sertifikası , orman ürünleri sertifikası , orman yönetimi , kavi  fsc belgesi , bambu fsc sertifikası , iplik fsc sertifikası ,tekstil ürünleri fsc sertifikası , iç çamaşırı fsc belgesi ,viskon fsc belgesi.

Fsc belgesi gerekli evraklar, fsc belgesi ücretleri ve tüm merak ettikleriniz için lütfen bize yazın.

Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
Kavi Danışmnlık
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?