Sosyal Uygunluk Ön Denetimi

Sosyal uygunluk Ön Denetimi , Sosyal Uygunluk Eğitimleri

Kurumsal Sosyal Uygunluk eğitimleri , Sosyal uygunluk kriterleri , Sosyal uygunluk faktörünün firmanıza sağlayacağı olumlu katkılar ve daha fazlası için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Müşterilerinizin sosyal uygunluk standartlarına ne kadar uyum sağlıyor , çevre , etik değerler ,  çalışan hakları , sürüdürülebilirlik konusundaki kriterleri ne kadar sağlıyabiliyorsunuz .Profesyonel bir destek almak size bu yolları oldukça kolay ve emin adımlarla almanızı sağlayacaktır. Sosyal uygunluk denetiminize ne kadar hazırsınız, Sosyal uygunluk yönetim planlarınızı birlikte hazırlayalım. Etik ticaretin sosyal uygunluk için önemi, sosyal uygunluk ilkeleri kapsamında yapılması gerekenler , tedarik zinciri yönetimi , çocuk işçilik hakkında bilinmesi gerekenler , üretirken tüketmeden katkı sağlamak , doğaya çevreye duyarlı üretim yapmak , çalışan haklarına riayet etmek , her açıdan etik ve dürüst bir çalışma ortamı sağlamak , nicel ve nitel kavramlar vasıtasıyla uygunluk şartlarını sağlamak ,  belgelendirmek ve daha fazlası için lütfen bize ulaşın.

Sosyal uygunluk denetimleri nelerdir ?

Disney sosyal uygunluk denetimi

Fama sosyal uygunluk denetimi

Gots sosyal uygunluk denetimi

Indıtex  sosyal uygunluk denetimi

Etı sosyal uygunluk denetimi

George sosyal uygunluk denetimi

Bscı sosyal uygunluk denetimi

Urban sosyal uygunluk denetimi

Opus sosyal uygunluk denetimi

Sedex sosyal uygunluk denetimi

H&M sosyal uygunluk denetimi

Wrap sosyal uygunluk denetimi

Denetim öncesi tecrübe ve deyimlerimizi sizlerle paylaşmak bizleri onure edeecektir, Uzmanlarımız birçok ünlü sayılı markaların denetimlerindeki saysızı tecrübeleri ile zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak , denetim öncesi sitresinizi konfora çevirecektir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır, Çalışanların güvenliği , sağlığı , firmanızın sosyal ve ekonomik sorumlulukları karşısında yerine getirilmesi gereken kriterler sırasıyla uygulandığında ; kurumsal bir yönetim sistemine kavuşmanız çok da hayal olmayaktır.

Disiplin önemlidir, plan olmazsa olmazdır, kurumsallaşma adımlarınızda kavi danışmanlık daima yanınızda.

Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
Kavi Danışmnlık
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?