Kavi Danışmanlık WCA Denetimi ; Wca sertifikası ;

Workplace Conditions Assessment  wca nın  Sağladığı Avantajlar nelerdir ? 

program sonucunda ; şirketler en sağlıklı avantajlara ulaşırlar , şirketler arası daha uzun vadeye yayılan ortaklıklar oluşabilir, tedarikçi firmalar için verilen ödül programları motivasyonu artırma hususunda değer kazanmaktadır.Çalışma koşulları iyişeltirilen şirketler ; verim segmesinde en üst düzeye ulaşmaktadırlar , Workplace Conditions Assessment ile gereksiz zaman kayıpları geri planda kalmaktadır.

Wca öncesinde eğitim hizmetleri , danışmanlık hizmetleri , yönetim sistemlerinde mevcut  aksaklıkların giderilmesi için uzmanlarımıza danışabilirsiniz , kurumsallığa bir adım daha atarken , kavi danışmanlık uzmanlarına sorularınızı iletmekten çekinmeyiniz .

Tüm dünyada ileri gelen firmaların sahip olduğu sertifikalara sizde belli kriterleri aşarak sahip olabilirsiniz , planlı ve programlı bir çalışma ile , gerekli eğitim ve prosedürler tamamlanarak , şirketinize katma değer sağlayabilir , belgelendirme sonrasında bu durumu tescillemiş olabilirsiniz.

Workplace Conditions Assessment  wca hangi konuları kapsamaktadır , hep birlikte inceleyelim ,

Sağlık ve güvelik kriterleri şirketlerde son yıllarda olmazsa olmaz kısımlar arasındadır, bir çok denetim öncesi en gerekli konuların arasında iş sağlığı ve iş güvenliği gelmektedir. bu kriterlerin sağlanması için gerekli inceleme ve düzenlemeler , iyileştirme ve önerileri çalışan ve işveren işbirliği ile sağlanmaktadır.

bunu izleyen dğer adımlardan birisi ise ; işçi hak ve ücretleri,işçilerin sosyal hakları , çalışma koşulları  gibi konular ele alınmaktadır.

tabiki yine olmazsa olmazlar arasında olan çevre husuları büyük önem arz etmektedir. Çevre raporlaması , sera gazı emisyon ölçümleri , karbon ayak izi ve su ayak izi gibi kavramlar yine oldukça önem arz etmektedir.

her bir başlığın ; alt kısımları doldurulmalı , eksiklik ve aklsaklıklar planlı bir şekilde sıraya konulmalı ve sonucunda bir planlama yapılmalıdır.

wca belgesi gereklilikleri , denetim öncesi check etme gibi planlamalar için lütfen bize danışın.

Workplace Conditions Assessment ile ilgili tüm merak ettiklerinizi lütfen bizlere iletin.

Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
Kavi Danışmnlık
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?